Stavebníctvo
Martin Šarvaic
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Cífer
- Od roku
- 2011
- IČO
- 46 145 982
Martin Šarvaic
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 919 43 Cífer
- Na trhu od
- 11. apríla 2011
- IČO
- 46 145 982
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 15
- rokov na trhu
- 2011
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Martin Šarvaic
Martin Šarvaic – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Cífer. Podniká od 11. apríla 2011.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Martin Šarvaic
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 46 145 982
- Dátum vzniku
- 11. apríla 2011
- Miesto podnikania
- 919 43 Cífer
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-30646
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Martin Šarvaic zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Martin Šarvaic?
Miesto podnikania je v obci 919 43 Cífer.
Čím sa Martin Šarvaic zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Martin Šarvaic?
IČO je 46 145 982.
Odkedy podniká Martin Šarvaic?
Podnikanie začalo 11. apríla 2011. Na trhu pôsobí 15 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.